Telefon: +48 22 120 11 11

Email: biuro@advicos.com

Współpraca

Udana współpraca

to obustronne korzyści

Jesteśmy bezpiecznym, pewnym i godnym zaufania partnerem, posiadającym doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym. Dzięki znajomości rynku udało nam się stworzyć unikatowe produkty, które stanowią odpowiedź na realne potrzeby użytkowników – zarówno klientów indywidualnych, jak i firm czy instytucji.

Wszystko, co jest niezbędne, aby móc rozwijać aplikacje Advicos, już mamy – technologię, pomysły oraz cenny feedback. Niemniej jednak nasze produkty od początku są tworzone z myślą o ich użytkownikach, a nie jako rozwiązania same w sobie. Dlatego to, czego potrzebujemy, to możliwość dotarcia do tych osób.

Stąd szukamy przedsiębiorców, inwestorów i firm, które, podobnie jak my, dostrzegają ogromny potencjał naszych aplikacji i z tego powodu chciałyby wspomóc nasze działania.

Modele kooperacji

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które finansowo wesprą rozwój naszych projektów, a także wspomogą nas swoim know-how w zakresie wdrożenia systemu sprzedażowego. Zależy nam również na współpracy biznesowej z innymi firmami, zainteresowanymi wzbogaceniem swojego produktu lub usługi poprzez implementację naszych rozwiązań.

Jeśli chcesz zaangażować się w obiecujący, intratny i innowacyjny projekt lub zależy Ci na wdrożeniu naszych rozwiązań w Twoim produkcie czy usłudze – zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy korzyści płynące z naszej współpracy.